MyBB Pro

P30-ART

اعلانات انجمن


ارسال موضوع ارسال پاسخ
 
امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امیتازات: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
قبل از «بله» گفتن گروه خونی خواستگارتان را بپرسید!
مهمان گرامی، خوش آمدید!
نام کاربری
گذرواژه‌
[عضویت در انجمن]


جستجوی انجمن‌ها

(جستجوی پیشرفته)

جستجو در گوگل

Googleدر اين سايت


درنا بلاگ

سرویس بلاگدهی درنا بلاگ
http://dornablog.com

مرکز تحقیقات و پژوهش های آماری

ویکی MSW
دانشنامه تخصصی ویکی MSW


آمار انجمن
» اعضا: 7748
» آخرین عضو: Aliii
» موضوع‌های انجمن: 4276
» ارسال‌های انجمن: 257535

آمار کامل

ارسال: #11
۱۳۹۱/۸/۲۶, ۰۱:۱۹ عصر (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۳۹۱/۸/۲۶ ۰۱:۲۳ عصر، توسط azadenameh.)
آفلاین
RE: قبل از «بله» گفتن گروه خونی خواستگارتان را بپرسید!
0
0

مردم ژاپن به تاثیر گروه خونی در شخصیت افراد اعتقاد دارند

چهار گروه خونی اصلی به نام های A ،B ،AB یا O وجود دارد و بخش عمده‌ای از ژاپنی‌ها معتقدند که شخصیت هرکس به نوع گروه خونی او ربط دارد. اما در پس این اعتقاد چیست؟
به گزارش خبرنگار سایت پزشکان بدون مرز به نقل از بی بی سی ، خون از موارد اشتراک تمام انسان‌هاست. اما اغلب ما چندان اهمیتی به گروه خونی‌مان نمی‌دهیم، البته به جز زمانی که بحث انتقال خون می‌شود.
اما در ژاپن، گروه خونی افراد نقش مهمی در زندگی، شغل و زندگی عاشقانه‌شان ایفا می‌کند.

عده زیادی در ژاپن معتقدند که گروه خونی یک فرد تعیین‌کننده خلق و خو و شخصیت اوست. در اغلب مکالمات چه به خواستگاری و آغاز یک رابطه عاشقانه مربوط باشد و چه مصاحبه شغلی، حتما با این سوال مواجه می‌شوید: “چه گروه خونی دارید؟”
براساس یک باور عمومی در ژاپن، کسانی که گروه خونی A دارند، کمال‌گرایانی حساس هستند، ولی بیش از حد دچار اضطرابند. افرادی با گروه خونی O کنجکاو و بخشنده، ولی سمج و خیره‌سر هستند.بخش زیادی از ژاپنی‌ها معتقدند که افرادی با گروه خونی AB متکلف و تظاهرنما، اما در عین حال مرموز و غیرقابل پیش‌بینی هستند و کسانی که گروه خونی B دارند، بشاش، اما با رفتارهایی نامتعارف هستند که به فردگرایی و خودخواهی تمایل دارند.

حدود ۴۰ درصد از جمعیت ژاپن گروه خونی A دارند. ۳۰ درصد گروه خونی O دارند، گروهی خونی ۲۰ درصد از نوع B است و در نهایت، ۱۰ درصد آنها گروه خونی AB دارند.
چهار کتاب که درباره تفاوت‌های شخصیتی افراد با گروه‌های خونی متفاوت نوشته شده‌اند، رکوردهای جدیدی در فروش کتاب در ژاپن ثبت کرده‌اند و بیش از ۵ میلیون نسخه از آنها تاکنون به فروش رفته است.

در برنامه‌های تلویزیونی صبحگاهی، روزنامه‌ها و مجله‌ها اغلب بخش‌هایی به طالع‌بینی براساس گروه خونی افراد اختصاص دارد که به بحث‌هایی همچون میزان سازگاری افراد در روابط شخصی‌شان براساس گروه خونی آنها می‌‎پردازند.
بسیاری از موسسه‌های دوستیابی هم درباره گروه‌های خونی افراد پرس‌وجو می‌کنند و بر مبنای آن، درباره معرفی افراد به یکدیگر وارد عمل می‌شوند.
حتی می‌توان نوشیدنی‌ها، آدامس‌ها، مواد شوینده ویژه هر یک از گروه‌های خونی را در بازار ژاپن پیدا کرد.

نوع گروه خونی هر فرد بر مبنای پروتئین‌های خونی تعیین می‌شود و با وجود تمام تلاش پژوهشگران و پزشکان برای جدال با این باورها، همچنان بخش زیادی از مردم ژاپن به تاثیر گروه خونی در شخصیت افراد اعتقاد دارند.
دلیلی که اغلب برای چنین رویکردی ارائه می‌شود، این است که در جامعه نسبتا یکدست و همگونی که ژاپن دارد، با چنین تفکری، چارچوبی راحت و ساده‌تر برای تقسیم‌بندی افراد در گروه‌هایی مشخص فراهم می‌شود.

چی کوبایاشی که مترجم است، می‌گوید: “شبیه دیگران بودن در جامعه ژاپن، پسندیده و مطلوب محسوب می‌شود، ولی دوست داریم تفاوت‌های اندکی بین خودمان پیدا کنیم؛ تفاوت‌هایی که آدم‌ها را از هم متمایز کند.”

سازکار تقسیم افراد بر مبنای گروه‌های خونی با شناسه‌های A/B/O در سال ۱۹۰۱ میلادی تعریف شد.
کارل لاند اشتاینر، پژوهشگر اتریشی، با کشف تفاوت‌های خونی افراد، برنده جایزه نوبل شد. با این دستاورد او بود که گروه‌های مختلف خونی قابل شناسایی شدند و انتقال خون به عملی ایمن و بی‌خطر تبدیل شد.

اما بعدها تئوریسین‌های یوژنیک (اصلاح نژاد انسان) از این دستاورد به نفع خود بهره بردند و نازی‌ها در جریان جنگ جهانی از این تفاوت خونی، در جهت اهداف نژادپرستانه تحت عنوان “خون برتر” استفاده کردند.
این نظر در دهه ۱۹۳۰ میلادی هم از سوی دولت نظامی ژاپن برای آموزش سربازان بهتر مورد بهره‌برداری قرار گرفت و در جریان جنگ جهانی دوم، ارتش سلطنتی ژاپن گروهان‌های خود را براساس گروه خونی سربازان شکل داد.

کتاب‌های بی‌پیشینه مطالعات مربوط به گروه‌های خونی پس از آن در ژاپن بیشتر شد که فردی به نام ماساهیکو نومی بدون هیچ پیشینه پزشکی در دهه ۱۹۷۰ میلادی کتابی را در این باره منتشر کرد.
به تازگی هم توشیتاکا، پسر او، با انتشار یک سری کتاب‌های عامه‌پسند راه پدرش را ادامه داده است. او موسسه‌ای را در زمینه مطالعه طبیعت و ماهیت روابط انسانی بر مبنای گروه خونی افراد اداره می‌کند.
او می‌گوید که به دنبال قضاوت درباره افراد یا کلیشه‌سازی نیست، بلکه فقط می‌خواهد که بهترین استفاده از استعداد و توان افراد شود و روابط انسانی ارتقاء یابد.

باورهای افراد درباره گروه خونی، در مواردی غیرعادی مورد استفاده قرار گرفته است.
گفته می‌شود که تیم سافتبال زنان ژاپن که مدال طلای المپیک پکن را از آن خود کرد، برای آموزش هر یک از بازیکنان، متناسب با گروه خونی آنها، تمرین‌های خاصی را در نظر گرفته بود.
برخی کودکستان‌ها هم روش‌های آموزشی خاصی را متناسب با گروه خونی کودکان در پیش می‌گیرند و حتی گزارش شده است که در برخی شرکت‌های بزرگ، وظایف و مسئولیت‌های افراد براساس گروه خونی‌شان تعریف می‌شود.

در سال ۱۹۹۰ میلادی، روزنامه آساهی‌دیلی گزارش کرد که یک گروه در شرکت میتسوبیشی الکترونیکس با حضور تنها کارکنانی تشکیل شده است که گروه خونی AB دارند. گفته شد که “توان این افراد در طراحی و برنامه‌ریزی” دلیل چنین تصمیمی بوده است.
این باورها حتی در عرصه سیاسی ژاپن هم وارد شده‌اند. یکی از نخست‌وزیران سابق ژاپن به حدی گروه خونی افراد را مهم می‌دانست که در پروفایل شخصی خود نوشته بود گروه خونی A دارد در حالی که رقیبش در حزب مقابل از گروه خونی B است.

سال گذشته هم بعد از آن که ریو ماتسوموتو، از وزیران هیات دولت ژاپن، تنها یک هفته بعد از انتصاب ناچار به استعفا شد، موضوع گروه خونیش را پیش کشید.
پخش تلویزیونی نحوه برخورد و تندخویی او با مقامات محلی دلیل این استعفا بود و این وزیر کابینه در سخنرانی استعفایش گفت که چون گروه خونی B دارد، دچار این وضعیت شده است.
در عین حال، این رویکرد زمینه‌ساز تعصب و تبعیض هم شده است؛ این روند به گونه‌ای بوده که هم‌اکنون اصطلاح بورا-هارا در زبان ژاپنی به آزارهای مرتبط با گروه خونی اطلاق می‌شود.

گفته می‌شود به دلیل دیدگاهی که نسبت به گروه‌های خونی وجود دارد، برخی کودکان مورد آزار قرار می‌گیرند، روابط عاطفی به هم می‌خورد و حتی برخی افراد فرصت‌های شغلی‌شان را از دست می‌دهند.
پروفسور ترومیتسو مائه‌کاوا، از اساتید دانشگاه آسیای توکیو می‌گوید که با وجود هشدارهای دائمی، همچنان بسیاری از کارفرمایان در مصاحبه‌های شغلی درباره گروه خونی افراد سوال می‌کنند.
آقای مائه‌کاوا چندین کتاب در نقد باور عمومی درباره گروه‌های خونی نوشته است.
او می‌گوید: “می‌شود بعضی گرایش‌ها و تمایلات را در یک گروه پیدا کرد، ولی هیچوقت نمی‌شود گفت که یک نفر به خاطر گروه خونیش، خوب یا بد است.”
با این حال، او اضافه می‌کند که در کشورهای غربی نزدیک به ۸۵ درصد افراد گروه‌های خونی O و A دارند، ولی در هند و کشورهای آسیایی، غالب جمعیت گروه خونی B دارند.
این استاد دانشگاه می‌گوید: “جوامعی که تعداد افراد با گروه خونی A در آنها بیشتر است، اغلب جوامعی با اعتقادات توحیدی هستند، مانند کشورهایی که به مسیحیت یا یهودیت اعتقاد دارند، اما جوامعی که در آنها گروه خونی B غالب است، بیشتر به چندخدایی گرایش دارند، مانند بودائیسم و هندوئیسم که خدایانی متعدد دارند.”
گروه خونی خود پروفسور مائه‌کاوا B است و می‌گوید که افرادی با این گروه خونی در ژاپن اغلب به فردگرایی و خودخواه بودن متهم می‌شوند.
او اضافه می‌کند: “این طرز برخورد خیلی خوب نیست، ولی برایم آزاردهنده هم نیست، چون اساس علمی ندارد.”
منبع: پزشکان بدون مرز
نقل قول این ارسال در یک پاسخ بازگشت به بالا
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس شده توسط alirezaxxx ، jamshid ، seti ، Farnoosh ، اولدوز
ارسال: #12
۱۳۹۱/۸/۲۶, ۰۳:۳۶ عصر
آفلاین
RE: قبل از «بله» گفتن گروه خونی خواستگارتان را بپرسید!
0
0

من AB مثبتمYess
نقل قول این ارسال در یک پاسخ بازگشت به بالا
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس شده توسط azadenameh
ارسال: #13
۱۳۹۱/۸/۲۶, ۰۵:۱۶ عصر (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۳۹۱/۸/۲۶ ۰۵:۱۹ عصر، توسط باران.)
آفلاین
RE: قبل از «بله» گفتن گروه خونی خواستگارتان را بپرسید!
0
0

منم گروه خونیم O منفی هست یه کم شباهت داشتم به ویژگیهای مذکور...
دوست عزیزی هم داشتم با گروه خونی AB ، منطقی و مذهبی بود ولی ماندگار نبود.....No57
نقل قول این ارسال در یک پاسخ بازگشت به بالا
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس شده توسط azadenameh
ارسال: #14
۱۳۹۲/۵/۲۰, ۰۱:۴۶ عصر
آفلاین
RE: قبل از «بله» گفتن گروه خونی خواستگارتان را بپرسید!
0
0

آیا بین گروه خونی افراد و ازدواج رابطه ای وجود دارد؟

رابطه بین گروه خونی و ازدواج افراد با هم سوالی است که بسیاری از زوج های جوان به دنبال پاسخ آن هستند. اینکه آیا افراد با گروه های خونی مشابه می توانند با هم عقد کنند؟ و یا اینکه ازدواج با چه گروه های خونی مناسب تر است؟ در اینجا سعی می کنیم پاسخ این سوالات را ارایه دهیم.

گروه خونی چیست؟
به طور خلاصه گروه های خونی یک روش برای تقسیم بندی خون افراد است. این تقسیم بندی بر اساس وجود یا عدم وجود پادگن (آنتی ژن) های موروثی خواصی روی سطح گلبول های قرمز انجام می شود. براساس مهمترین این تقسیمات، خون همه انسانها به چهار دسته A,B,AB و Oو بر اساس یک تقسیم بندی دیگر به گروه های مثبت و منفی تقسیم می شود.
مثلا کسی که آنتی ژن A را بروی گلبولهای قرمز خود بروز می دهد، گروه خونش A است و یا فردی که هردو پادگن A و B را دارد گروه خونش AB و فردی که هیچکدام از این آنتی ژن ها را ندارد خون او از گروه O است.

ارتباط بین گروه خونی افراد و ازدواج چیست؟
بعد از طی مراحل خواستگاری و بله برون، هنگامی که برای جاری شدن خطبه عقد به دفاتر ثبت ازدواج مراجعه می کنید، یک معرفی نامه عکس دار به شما داده می شود تا به مراکز آزمایش خون جهت انجام آزمایشات قبل از ازدواج مراجعه کنید. اما این آزمایشات هیچ ارتباطی به گروه خونی شما ندارد. چراکه گروه های خونی هیچ مانعی برای وصلت افراد ایجاد نمی کنند و افراد با هر گروه خونی که داشته باشند می توانند با یکدیگر عروسی کنند. مگر اینکه پای عوامل دیگری مثل خطر ابتلای جنین به تالاسمی و یابیماری های ژنتیکی در میان باشد. برای پیشگیری تالاسمی، زوجین می بایست پیش از عقد آزمایش خون انجام دهند. اما برای پیشگیری از بیماری های ژنتیکی در جنین، توصیه می شود که تمام افراد قبل از ازدواج نسبت به انجام آزمایشات ژنتیک اقدام کنند.
آزمایشات قبل از عقد نه ربطی به گروه خون افراد دارند و نه شامل آزمایش ژنتیک می شوند. اما در برخی از موارد و برای بعضی از زوجین در همان مراکز انجام آزمایشات پیش از عقد، متخصصان به عروس و داماد توصیه می کنند که با توجه به شرایطی که دارند نسبت به انجام مشاوره ژنتیکی اقدام کنند. این موارد عبارتند از:
۱ – زوج هایی که باهم نسبت فامیلی دارند. این شامل هر نسبتی می شود. ( هر گونه ازدواج فامیلی )
۲ – زوج جوانی که یکی از آنها دچار اختلالات ژنتیکی است.
۳ – زوج جوانی که یکی از اعضای درجه یک فامیل آنها دچار اختلالات ژنتیکی است.
۴ – خانم هایی که قصد ازدواج دارند و سن آنها کمتر از ۱۸ سال یا بیشتر از ۳۳ است.
۵ – زوج جوانی که در مراکز حساس و پرخطر فعالیت می کنند و با مواد شیمیایی و یا هسته ای سر و کار دارند.

بنابراین آنچه که در ازدواج افراد می تواند مشکل ساز باشد، یکسان بودن گروه خونی نیست بلکه ارتباط خونی ( مثلا در ازدواج فامیلی ) است که می تواند باعث مشکلات ژنتیکی شود.
به جز احتمال بروز بیماری های ژنتیکی و همچنین تالاسمی، خوشبختانه سایر اختلالاتی که ممکن است در جنین ایجاد شود، در همان دوران بارداری قابل تشخیص و پیشگیری است. بنابراین لازم نیست در زمان عروسی نگران آنها باشید.

گروه خونی عروس و داماد به هم نخورده است، یعنی چه؟
گفتیم که گروه خونی هیچ ربطی به ازدواج ندارد. اما ممکن است برای شما هم این سوال پیش آمده باشد که منظور از اینکه می گویند “گروه خون عروس و داماد به هم نخورده” چیست؟ باید گفت این اصطلاح، اشاره به برخی نتایج که در آزمایشات قبل از عقد مشخص شود، دارد. وقتی یکی از طرفین در سوابق خود و یا اقوام خود یکی از بیماری هایی که از طریق ژن منتقل می شود ( مثل تالاسمی ) وجود داشته باشد با انجام آزمایشات خونی بررسی می کنند که چقدر احتمال ابتلای فرزند آنها به آن بیماری ها وجود دارد. چنانچه این احتمال بالا باشد به آنها توصیه می شود که عقد نکنند و به آنها درباره عواقب بچه دار شدنشان هشدار می دهند.

علاوه براین کسانی که دارای تالاسمی مینور هستند چنانچه با فرد دیگری که او هم مبتلا به تالاسمی مینور است عروسی کنند ۲۵ درصد احتمال دارد که فرزندان آنها مبتلا به تالاسمی ماژور بشود. تالاسمی مینور دارای هیچ علامت خاصی نیست و نیاز به درمان ندارد. فرد مبتلا به تالاسمی مینور نیز از نظر ظاهری کاملا سالم است و وصلت او با افراد سالم هیچ عواقبی ندارد. اما تالاسمی ماژور یک بیماری حاد است و نیاز به درمان دارد و مشکلات و هزینه های زیادی را به دنبال خواهد داشت. لذا چنانچه در آزمایش خون قبل از عقد معلوم شود که هردو طرف تالاسمی مینور دارند، آزمایشات تکمیلی دیگر به همراه مشاوره ژنتیکی برای آنها انجام خواهد شد و به آنها در باره عواقب بچه دار شدنشان هشدار داده می شود.
نقل قول این ارسال در یک پاسخ بازگشت به بالا
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال: #15
۱۳۹۲/۵/۲۰, ۰۲:۰۹ عصر
آفلاین
RE: قبل از «بله» گفتن گروه خونی خواستگارتان را بپرسید!
0
0

خواستگار کجا بودهNo36اونم با این بیماری واوضاع واحوال.....البته منظورم خودمه هاااااااااا.....No38
نقل قول این ارسال در یک پاسخ بازگشت به بالا
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال: #16
۱۳۹۲/۶/۲۰, ۱۲:۰۰ عصر (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۳۹۲/۶/۲۰ ۱۲:۰۵ عصر، توسط Tuba.)
آفلاین
RE: قبل از «بله» گفتن گروه خونی خواستگارتان را بپرسید!
0
0

توصیه های چینی و ژاپنی برای گروه خونی شما

دانشمندان به تازگی متوجه شده‌اند افرادی که گروه‌های خونی مشابه دارند تا حدودی دارای ویژگی‌های شخصیتی مشابهی هستند. این افراد به غذاهای خاصی گرایش دارند و سیستم ایمنی بدن‌شان شبیه به هم عمل می‌کند. تا حدی که در ژاپن رستوران‌هایی تاسیس شده که به افراد براساس گروه‌خونی غذاهای خاصی را پیشنهاد می‌کند. با ترکیب ویژگی‌های هر گروه خونی با روش تغذیه ژاپنی و یافته‌های طب سنتی چینی می‌توان به نتایج جالبی دست پیدا کرد و بر اساس ماه و فصل به افراد با گروه‌های خونی مختلف توصیه‌هایی کرد.

گروه خونی O

افراد دارای این گروه خونی عموما مهربان و بخشنده هستند و شخصیتی بسیار اجتماعی، سیاستمدار و خوش‌فکر دارند. آنها مثبت‌اندیش هستند و افسوس گذشته را نمی‌خورند.

مهربان باشید

افراد دارای این گروه خونی به احتمال زیاد این ماه در شرایط خوبی قرار می‌گیرند. اما با بداخلاقی اطرافیان را ناراحت می‌کنند. مهم‌ترین توصیه به آنها مهربانی است. به علاوه می‌توانند از مشورت با افراد صاحبنظر هم استفاده کنند. در این ماه آرزوهای آنها برآورده می‌شود به شرطی که سرعت عمل و دقت زیادی داشته باشند. به احتمال زیاد یک ملاقات کاری مهم و یک سفر دسته‌جمعی هم برای‌شان روی خواهد داد. سفر برای افراد دارای این گروه خونی در این ماه عالی است و بهتر است با دوستان‌شان سفر کنند.

بهتر است این افراد به جای فکر کردن به گذشته به حال فکر کنند. گوشه‌گیری و تمایل به تنهایی هم از اتفاقاتی است که ممکن است برای افراد در این ماه بیفتد. آنها نیاز به خلوت خواهند داشت اما نباید اجازه دهند این خلوت طولانی شود، بلکه به جایش باید اعتماد به نفس خود را بالا ببرند. برای این کار می‌توانند از ورزش استفاده کنند. جالب است بدانید ورزش‌های مناسب برای افراد با گروه خونی O ورزش ایروبیک، ورزش‌های استقامتی، دو، آمادگی جسمانی، دویدن روی تردمیل، کیک‌بوکسینگ، دوچرخه‌سواری، هنرهای رزمی و اسکیت برد است.

آموختن یک هنر هم در تابستان به این افراد کمک خواهد کرد. آنها بهتر است برای هنری که یاد می‌گیرند وقت بگذارند. خرید و فروش هم برایشان مفید خواهد بود و باعث تغییرات خوب در زندگی‌شان خواهد شد.

چه بخورند؟

این گروه خونی با گوشت قرمز سازگاری بیشتری دارند. غذاهای دریایی هم برای آنها خوب است. در عین حال باید انواع لوبیا، سویا، قارچ و زیتون را با احتیاط مصرف کنند.
گروه خونی A

افراد این گروه خوش‌بین و نیرومند هستند و استعداد آنها در ریاضی و اقتصاد و کامپیوتر بی‌نظیر است. آنها هرگز در شرایط بحرانی دچار عصبانیت و رفتارهای خشن نمی‌شوند و همیشه سعی دارند با آرامش اهداف خود را دنبال کنند.

از خانواده کمک بگیرید

به احتمال زیاد برای افراد دارای این گروه خونی در شهریور ماه معامله‌ای صورت می‌گیرد. بهتر است تلاش کنند این معامله را با درستکاری و صداقت به پایان برسانند. انجام معاملات برای آنها در این ماه خوش‌یمن خواهد بود. برای افراد مجرد احتمالا بخت و اقبال خوبی پیدا خواهد شد. آنها می‌توانند از ازدواج در این ماه استقبال کنند. اگر برای افراد دارای این گروه خونی سفری پیش آمد بهتر است از آن برای دیدار خانواده استفاده کنند. مهم‌ترین و نزدیک‌ترین افراد به صاحبان گروه خونی A در این ماه اعضای خانواده هستند. بهتر است این افراد از خانواده خود بیشترین کمک را بگیرند چراکه باعث موفقیت آنها خواهد شد. اولویت‌بندی و برنامه‌ریزی در کارها هم برای آنها کمک‌کننده خواهد بود. این ماه وقت خوبی برای رژیم‌گرفتن برای افراد این گروه است و اگر سرگردانی در زندگی آنها وجود دارد، به احتمال زیاد به سرانجام خواهد رسید. اگر برای این افراد امکان آموزشی فراهم شد بهتر است حتما از آن استفاده کنند.

به احتمال زیاد این افراد شهرت کاری در این ماه به دست خواهند آورد. اما بهتر است کمی از رک‌گویی خود کم کنند چون اطرافیان ممکن است از این کار آنها ناراحت شوند. اگر قرار است این افراد وارد زندگی تازه‌ای شوند بهتر است با شجاعت پیش بروند تا موفق شوند. به علاوه بهتر است درباره خود زیاد صحبت نکنند چون بدخواهان در اطراف آنها می‌گردند.

چه بخورند؟

سبزیجاتی غیر از بادنجان و میوه‌هایی غیر از موز و طالبی برای‌شان خوب است اما بهتر است در مصرف گوشت قرمز، پنیر و نان گندم احتیاط کنند.


گروه خونی B

کسانی که گروه خونی B دارند، غیرقابل پیش‌بینی هستند و ممکن است در لحظه رفتارهای عجیب و هیجانی از آنها سر بزند. پشتکار و اراده قوی آنها در انجام کارها ستودنی است.

ریسک کنید

احتمالا برای این افراد به تازگی مشکلی پیش آمده است و فکر آنها را درگیر کرده است. آنها باید بدانند که مشکل به زودی رفع خواهد شد و جای نگرانی نیست. بهتر است آنها برای رفع این مشکل با شخص باتجربه‌تری صحبت کنند تا مشکل سریع‌تر حل شود. برنامه‌ریزی برای یک برنامه تفریحی منظم در اوقات فراغت می‌تواند به این افراد برای آرام‌تر شدن کمک کند. کسی که از آنها دور است و مشتاق دیدنش هستند این ماه به دیدار آنها می‌آید و روزهای خوشی را خواهند گذراند.

برای این افراد نوآوری اقتصادی خوش‌یمن خواهد بود. اگر موقعیت ریسک کردن دارند بهتر است آن کار را انجام دهند. بهتر است آنها از این ماه برای گسترش روابطشان استفاده کنند. اقدام به ازدواج هم برای آنها خوب پیش‌بینی شده است. پوشیدن لباس‌هایی که رنگ سبز و قرمز دارد به موفقیت آنها کمک خواهد کرد. افرادی که این گروه خــونی را دارند بهتـر است در این ماه زمان اســتراحـت بیشتری برای خود در نظر بگیرند. این کار باعث می‌شود بتوانند با دیگران با روی باز و گشاده و با لبخند روبه‌رو شوند. این به موفقیت آنها کمک خواهد کرد و انرژی مثبت را منتقل خواهد کرد.

چه بخورند؟

غذاهای دریایی برای آنها مناسب‌ترین غذاست. بادنجان و لبنیات هم برای‌شان خوب است اما بهتر است گوشت مرغ و ماکیان، آجیل و گندم را با احتیاط بیشتری مصرف کنند.

گروه خونی AB

این افراد معمولا رفتاری محافظه‌کارانه و در عین حال صادقانه دارند. این افراد به شدت منطقی هستند.

به غار تنهایی بروید

ممکن است افراد دارای این گروه خونی در کار بی‌حوصله شده‌باشند و احساس گوشه‌گیری کنند. این به آن دليل است که فکر می‌کنند اهدافی که انتظارش را داشتند برآورده نشده. باید بدانند بیشترین تقصیر درباره اتفاق افتاده بر عهده خود آنهاست. بهتر است آنها کمی زمان تنهایی و تفکر برای خودشان درنظر بگیرند و یک بار به همه چیز درست فکر کنند. به احتمال زیاد مشکل ظرف دو هفته برطرف خواهد شد. پرحرفی برای این افراد بسیار مضر است و بهتر است آنها با کوتاه‌ترین عبارات مطالب خود را به دیگران منتقل کنند. بهتر است این افراد صبح‌ها را زود شروع كرده و به سلامت جسمی و روحی خود توجه بیشتری کنند.

پوشیدن رنگ‌های بنفش برای این گروه در این ماه بسیار توصیه شده است. این رنگ‌ها عکس‌العمل‌های منفی را کاهش می‌دهند. ممکن است این افراد احساسات خود را با راحتی بیشتری بیان کنند و نگران نباشند. مکن است گذشته برای آنها زیاد شیرین نبوده باشد اما روزهای خوب در راه هستند. یک مهمانی خانوادگی برای این افراد بسیار مفید خواهد بود. دوری از مادیات و نزدیکی به معنویات باعث آرامش آنها خواهد شد. برنامه تفریحی همراه با درس یا کار برای این افراد در این ماه سودمند خواهد بود.

چه بخورند؟

گوشت مرغ و ماکیان با این گروه خونی سازگار است. آنها به ماست و پنیر، ماهی و سبزیجات هم واکنش خوبی نشان می‌دهند. در مقابل با غذاهای دریایی، فلفل‌ها و موز سخت هماهنگ می‌شوند.
منبع: مجله سیب سبز
نقل قول این ارسال در یک پاسخ بازگشت به بالا
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال: #17
۱۳۹۲/۹/۹, ۱۲:۳۵ عصر
آفلاین
RE: قبل از «بله» گفتن گروه خونی خواستگارتان را بپرسید!
0
0

5خطر خواستگار که شما را تهدید می‌کند!
یافته های جدید دانشمندان نشان می دهد بیماری های 'شریک زندگی تان' و کسی که قرار است با او زیر یک سقف زندگی کنید بر روی شما هم تاثیر گذار است و می تواند شما را هم بیمار کند.
به گزارش قدس آنلاین به نقل از باشگاه خبرنگاران، "هپاتیت"، "کزاز"، "تالاسمی"، رفتار های شخصیتی و عوارض "اعتیاد" از اصلی ترین بیماری هایی هستند که در 100 در صد موارد به طور مستقیم به طرف مقابلتان سرایت می کند.

بررسی ها نشان می دهند، آموزش و "مشاوره قبل از ازدواج" امر بسیار مهمی است تا جایی که نه تنها برای زن و شوهر بلکه برای نسل های بعد هم سرنوشت ساز است و افزایش آگاهی در این زمینه می تواند به سلامت کلی خانواده ای که قرار است تشکیل شود کمک کند.

در بدن هر شخصی صد ها نوع "باکتری" وجود دارد که این باکتری ها با عوامل مختلفی از بین می روند و دوباره تجدید می شوند اما در این میان بعضی از باکتری ها باعث به وجود آمدن بیماری هایی می شوند که با آزمایش قابل شناسایی هستند.

گفتنی است، دختران و پسران قبل از ازدواج حتما باید از بیماری های یکدیگر اطلاع پیدا کنند و مخفی کردن هر یک از بیماری ها باعث به وجود آمدن مشکلات زیادی می شود این در حالی است که حتی پزشکان در جدیدترین تحقیقات خود دریافتند که منشا بسیاری از بیماری های روحی، "عصبی" و "تنش های رفتاری" مربوط به وجود علتی مشخص در بدن است.

پزشکان همواره توصیه می کنند که دو نفر قبل از ازدواج حتما باید از صحت سلامتی یکدیگر اطلاع یابند در غیر این صورت بیماری خاموش هر یک از دو طرفین به دیگری نیزسرایت می کند.
نقل قول این ارسال در یک پاسخ بازگشت به بالا
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس شده توسط niloofary ، درنیکسان
ارسال: #18
۱۳۹۲/۹/۱۰, ۰۲:۱۰ صبح
آفلاین
RE: قبل از «بله» گفتن گروه خونی خواستگارتان را بپرسید!
0
0

ای بابا ی لیست دارم پر از سوالایی که باید ا خواستگارا قبل از بله پرسیدNo62
نقل قول این ارسال در یک پاسخ بازگشت به بالا
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس شده توسط niloofary ، درنیکسان
ارسال: #19
۱۳۹۲/۹/۱۰, ۰۸:۴۹ صبح
RE: قبل از «بله» گفتن گروه خونی خواستگارتان را بپرسید!
0
0

ای بابا حالاکوخاستگار که بخاهی گروه خونی روبپرسی
نقل قول این ارسال در یک پاسخ بازگشت به بالا
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس شده توسط niloofary ، درنیکسان
ارسال: #20
۱۳۹۵/۷/۱۱, ۰۱:۳۹ صبح
آفلاین
RE: قبل از «بله» گفتن گروه خونی خواستگارتان را بپرسید!
0
0

خوب من گروه خونیم Aمثبت هست و می تونم بگم درصد زیادیش با توجه به شناختی که از خودم دارم درسته اما نه همش واقعا برام عجیب بود که درست گفت ولی خوب آخراشرو اشتباه گفته اونایی که آبی رنگ کردم کاملا با من تطبیق داره و لی اونایی که قرمز رنگ کردم 180 درجه در اختلاف با من هست چون واقعا آدم انعطاف پذیری هستم و همین که اقتصاد دان خوبی هستم و خیلی خوب می تونم پس انداز کنم و با روشهای اقتصادی می تونم در مدت معینی یه سرمایه ای رو افزایش دهم و یا چند برابرکنم و هم آدم برون گرایی هستم خیلی خیلی فداکار هستم رهبری و مدیریت رو دوست دارم و خیلی خوب و کامل پوشش می دهم همه چیز رو و تا آخرش و نتیجه گرفتن از کار پیش میرم اطرافیانم میگند کاریزما دارم و مسولیت پذیر بیش از حدی دارم منظم هستم ولی زیاد مشکل پسند نیستم یعنی حد وسط هستم زیادی دلسوز هستم البته به نظرم داشتن همه این اخلاقها حسن نیست چون واقعا بعضی وقتها برام مایه دردسر شده و ضرر کردم
A؛ منظم و دلسوز
مدیران باهوش اما پر اشتباه
اعضای این گروه خونی رهبرانی باهوش و مقتدر هستند اما اشتباهات زیادی را هم مرتکب می‌شوند. لیندن جانسون، ریچارد نیکسون و هیتلر همگی از رهبران بزرگ سیاسی جهان هستند که به دلیل اقتدار‌شان نامشان در تاریخ ماند ولی نتوانستند تا پایان حمایت مردم را به خود جلب کنند و فجایع یا بحران‌هایی را با نام خود در تاریخ ثبت کردند.
اگر گروه خونی همسر شما A باشد، باید بگوییم که او فردی مشکل‌پسند و منظم است. او عاشق هماهنگی و موقعیت‌های شفاف است و بیشتر از صاحبان هر گروه خونی دیگری از قانون پیروی می‌کند. چنین فردی مدام به فکر سر و سامان دادن اوضاع است و حتی لباس پوشیدن و آرایش موهایش هم، همیشه مرتب به نظر می‌رسد. محققان می‌گویند صاحبان گروه خونی A دلسوزترین آدم‌های جهان هستند اما در عین حال، افرادی کمال‌گرا بوده و دوست دارند همیشه در شرایط از پیش تعیین شده و منظم قرار بگیرند.
بررسی‌ها روی گروه خونی افراد نشان داده شغل پلیسی، از هر کاری برای آنها مناسب‌تر است زیرا این افراد به جزئیات اهمیت فوق‌العاده‌ای می‌دهند و از بایگانی و نگهداری اسناد هم لذت می‌برند.
اگر با یکی از دارندگان این گروه خونی روبه‌رو هستید، خوشحال باشید. زیرا این افراد به راحتی از دست شما عصبانی نمی‌شوند و به شکل عجیب و غریبی خویشتندار هستند. این افراد وظیفه‌شناساند و حتی اگر بی‌قانونی بیداد کند، از زیر مسئولیت‌هایشان شانه خالی نمی‌کنند. با چنین فردی شما می‌توانید یک زندگی آرام و پر از اطمینان داشته باشید. متعلقان به این گروه خونی، به شدت فداکار هستند و می‌توانیم آنها را به عنوان صادق‌ترین افراد جهان معرفی کنیم.
البته اگر فرد اجتماعی و برون‌گرایی باشید، باید بدانید این افراد درست برعکس شما هستند. آنها تودار هستند و کمی سخت‌تر از دیگران با جمع خودمانی می‌شوند. درست است که افراد متعلق به گروه خونی A هزار و یک خصوصیت مثبت دارند اما اگر می‌خواهید یکی از آنها را برای یک عمر زندگی انتخاب کنید باید بدانید که فردی انعطاف‌ناپذیر است و هیچ مهارتی در پس‌انداز پول و پیشرفت مالی ندارد.
نقل قول این ارسال در یک پاسخ بازگشت به بالا
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال موضوع ارسال پاسخ


موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ بازدید: آخرین ارسال
  خواستگارتان بچه چندم خانواده‌اش است؟ نازنین2012 29 16,117 ۱۳۹۳/۶/۴ ۰۲:۱۳ صبح
آخرین ارسال: zara

پرش به انجمن:


کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان

 انتخاب پوسته:

تماس با ماMS Worldبازگشت به بالابایگانیپیوند سایتی RSS